FILIP PETRUŠEV BLIZU PARTIZANA: Crno-beli dovode najkorisnijeg igrača ABA lige
MLADI srpski košarkaš Filip Petrušev blizu je prelaska u Partizan.
Foto: KK Mega/ABA liga
Sjajni centar je blistao u dresu Mege prošle sezone i očigledno da će dobre igre naplatiti odlaskom u crno-beli tabor.
Partizan je nedavno imenovao legendarnog Željka Obradović za glavnog trenera i sigurno da će Petruševu rad sa najtrofejnijim evropskim trenerom dosta značiti.
Inače, reprezentativac Srbije je prošle sezone dobio MPV priznanje za najkorisnijeg igrača ligaškog dela ABA lige.
Petrušev je prošle sezone u regionalnom takmičenju prosečno beležio 23,7 poena, 5,7 skokova i 1,6 asistencija.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
BIĆE GOLOVA NA "SENT DžEJMSISU": Njukasl mora napasti "građane" ako misli da se ponovo nađe u finalu
NjUKASL i Mančester siti ukrstiće koplja večeras na "Sent Džejmsis parku" u prvom meču polufinala EFL kupa. Ovo je obračun aktuelnog osvajača i kluba koji želi da vrati trofej u svoje vitrine posle nekoliko godina pauze, tako da bi trebali gledati sjajan polufinalni dvomeč.
13. 01. 2026. u 06:30
TUŽAN DAN ZA TENIS: Iznenadno se penzionisao velikan, baš pred Australijan open!
Najnovije vesti iz tenisa tiču se kraja jedne zapažene karijere.
12. 01. 2026. u 15:35
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (2)