ŠOK: Švajcarska opet povela protiv Srbije

02. 12. 2022. u 21:20

FUDBALERI Švajcarske još jednom su šokirali Srbiju i navijače "orlova". Odmah na startu drugog poluvremena došli su do vođstva 2:3.

ШОК: Швајцарска опет повела против Србије

Navijači se još nisu ni vratili na svoja mesta, a od 49. minuta Švajcarska je imala vođstvo.

Pavloviću je pobegao Bril Embolo, dodao je loptu Đerdanu Šaćiriju, koji je centrirao sa desne strane, nakon što je Ruben Vargas prosledio loptu do Rema Frojlera, još jednom je Vanja Milinković Savić vadio loptu iz mreže.

POGLEDAJTE GOL OVDE

Fudbalska reprezentacija Švajcarske povela je 1:0 protiv Srbije u 20. minutu, a već u 27. Aleksandar Mitrović je sjajnim golom poravnao rezultat. Delirijum je u 35. minutu doneo Srbima Dušan Vlahović golom. Ipak, pred kraj poluvremena Bril Embolo izjednačio je na 2:2