RASULO U BRAZILU: Dvojica reprezentativaca povređena, Tite prekinuo trening
Brazilski vezista Bruno Gimaraeš i defanzivac Aleks Teles povređeni na prvom treningu reprezentacije u Torinu, samo nekoliko dana pre početka Svetskog prvenstva.
Foto: EPA-EFE/Joedson Alves
Gimaraeš, član Njukasla, kome je juče (sreda) bio i 25. rođendan, napustio je teren, nakon što mu je napadač Rodrigo stao na desnu nogu. Vratio se u akciju desetak minuta kasnije, ali je i dalje osećao bol.
Teles je povređen od strane Nejmara i takođe mu je ukazana lekarska pomoć. Selektor Brazila Tite je u jednom trenutku prekinuo trening utakmicu i naredio igračima da povedu računa o grubostima.
Brazil je inače u kampu Juventusa, gde će trenirati pet dana, pre nego što u subotu ode u Katar. Defanzivac Markinjoš, koji je u utorak propustio trening zbog lakše povrede, u sredu je već bio u akciji.
Reprezentacija Brazila je još ranije odlučila da ne igra nijedan prijateljski meč pre početka Svetskog prvenstva, a imaće treninge i u četvrtak i u petak. „Selesao“ na startu SP za rivala ima selekciju Srbije, a taj meč na programu je u četvrtak, 24. novembra, od 20 časova.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO-SNIMCI
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"NOVOSTI" SAZNAJU: Sjajne vesti za Srbiju, Mitrović napada Brazil
16. 11. 2022. u 20:42
LEGENDA BRAZILA NAHVALILA "ORLOVE": Srbija ima jak tim, ne plaši se nikoga
16. 11. 2022. u 17:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HRABRO ZA NASTAVAK EVROPSKOG SNA: Vojvodina juri gol zaostatka na "Grupama areni"
Vojvodina će ove večeri na "Grupama areni" (20.15) pokušati da nadoknadi gol zaostatka protiv Ferencvaroša i izbori plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Mađarski šampion iz prethodnih godina slavio je sa 2:1 u Novom Sadu, pa pred svojim navijačima ima lepu priliku da završi započeti posao i obezbedi dvomeč sa holandskim Tventeom.
16. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)