KRALJ O POVRATKU U HUMSKU: Srećan sam što sam posle 14 godina opet u svojoj kući
DUGOGODIŠNjI golman Partizana, Ivica Kralj, vratio se u Humsku gde će obavljati novu funkciju.
Foto: Tanjug
Novi koordinator za sportska pitanja svih kategorija, uključujući i prvi tim, pokušao je da objasni u čemu će se sastojati njegov posao.
– Posle 14 godina usledio je povratak u Humsku, srećan sam i prezadovoljan sto sam u svojoj kući. Funkcija mi je vezana za sportski deo, analiziraju se svi igrači, kao i potencijalna pojačanja, rekao je Kralj za TV Arena sport.
On je dodao da klub želi da angažuje veći broj skauta.
– Naša je želja da angažujemo veći broj skauta, bivših igrača i da to funckioniše kako svi partizanovci očekuju. Stanojevića poznajem jako dugo, posvećen je poslu, rezultati govore za sebe, a trenutno ima fantastičan niz i želim mu da tako nastavi. Nadam se uskoro i povratku navijača na tribine, zaključio je nekadašnji reprezentativac.
Preporučujemo
PARTIZANOV CRNOGORAC SREĆAN ZBOG ĐURĐEVIĆA: Uroš će mnogo značiti našoj reprezentaciji
14. 03. 2021. u 13:21
PONEDELjAK REZERVISAN ZA DOMAĆI FUDBAL: Zvezda gostuje Voždovcu, Partizan čeka Zlatibor
14. 03. 2021. u 10:04
NEMAČKA SE OZBILjNO PRIPREMA ZA MUNDIJAL: "Panceri" imaju velika očekivanja na predstojećem Svetskom prvenstvu
SIGURNI učesnik Mundijala, Nemačka želi da reprezentativnu pauzu završi novom pobedom pred svojim navijačima na "MHP areni", dok Gana u duel ulazi uzdrmana serijom loših rezultata i bez mnogo samopouzdanja (20.45).
30. 03. 2026. u 11:30
NOVAK ĐOKOVIĆ STIGAO U SARAJEVO, DOŠAO DA NAVIJA ZA BOSNU! Neverovatna scena...
Najnovije vesti iz tenisa tiču se i - fudbala. Novak Đoković se za to pobrinuo.
30. 03. 2026. u 19:18
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)