POGAĐALI ĐURIČIĆ I LAZOVIĆ: Sasuolo u sjajnom meču pobedio Veronu (VIDEO)

13. 03. 2021. u 17:13

FUDBALERI Sasuola pobedili su Veronu sa 3:2 na svom terenu u 27. kolu Serije A, a u strelce su se upisali Filip Đuričić i Darko Lazović.

ПОГАЂАЛИ ЂУРИЧИЋ И ЛАЗОВИЋ: Сасуоло у сјајном мечу победио Верону (ВИДЕО)

Sjajan meč odigran je na "Mapei" stadionu. Domaćin je poveo posle samo četiri minuta igre kada je Lokateli savladao Silvestrija.

Da Sasuolo ne ode sa prednošći na odmor pobrinuo se srpski fudbaler koji je u 43. minutu poravnao rezultat. Ostao je sam na levoj strani i lako pogodio gol rivala.

Ipak, po izlasku igrača iz svlačionica, Sasuolo je brzo poveo, a strelac je bio Filip Đuričić.

Verona je po drugi put do izjednačenja došla u 79. minutu kada je Dimarko postigao gol na asistenciju Lazovića. Pobedu domaćinu doneo je Traore u 81. minutu.

Sasuolo se sada nalazi na osmom mestu na tabeli sa 39 bodova, dok je Verona deveta sa jednim manje.