UEFA POKRENULA ISTRAGU PROTIV ZVEZDE: Klub na tapetu zbog vređanja Ibrahimovića?
EVROPSKA kuća fudbala (UEFA) pokrenula je istragu nakon meča šesnaestine finala Lige Evrope Crvene zvezde i Milana koji je odigran u Beogradu.
Foto: AP
UEFA je na svom sajtu objavila saopštenje da je pokrenuta disciplinska istraga, ali nije pomenuto zbog čega.
- Prema Članu 31 UEFA Disciplinskog pravilnika, danas je etički i disciplinski inspektor dobio zadatak da istraži incidente koji su se desili tokom utakmice šesnaestine finala Lige Evrope između Crvene zvezde i Milana, odigrane 18. februara 2021. godine u Srbiji. Više informacija o ovom predmetu biće pravovremeno dostupno - navodi se u saopštenju.
Podsetimo, Crvena zvezda je remizirala protiv Milana (2:2), nakon tog meča na društvenim mrežama pojavio se snimak u kome se čuje lice koje vređa Zlatana Ibrahimovića.
To je naišlo na osudu javnosti, a ubrzo se oglasila i Crvena zvezda. Iz kluba su naveli da će uz pomoć nadležnih organa uraditi sve što je u njihovoj moći kako bi se odgovorni krivac za vređanje Ibrahimovića pronašao.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Rusija je zgrožena! Ne može da veruje šta su uradili Turci (VIDEO)
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "Specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, uglavnom skrajnuta kada se o sportu radi, zbog brojnih međunarodnih sankcija. Ali, sportske vesti koje, u najavi, treba da obraduju Ruse - ponekad ih šokiraju. Kao ova.
30. 04. 2026. u 19:38
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)