ITALIJANSKI MEDIJI O MEČU U BEOGRADU: Varnice između Stankovića i Piolija, Pavkov šokirao "rosonere"
MEČ između Crvene zvezde i Milana privukao je veliku pažnju italijanske javnosti koja je izveštavala o susretu Lige Evrope.
Foto: M.Vukadinović
Tako Gazeta delo sport u svom naslovu ističe gol Pavkova u poslednjem trenutku meča, ali i povredu Benasera koji neće igrati protiv Intera.
"Milan uprskao u poslednjoj sekundi, Pioli izgubio Benasera za derbi", stoji u naslovu lista iz Milana.
"Srpska ekipa je ostala veoma disciplinovana posle crvenog kartona i zadržala svoje šanse da prođe dalje. Zvezda je imala problema u centralnom delu odbrane što je Milan obilato koristio, izabranici Dejana Stankovića su izabrali drugačiji pristup od Specije - Zvezda je mudro čekala pravu priliku za pozicioni napad za razliku od visokog i konstantnog presinga Specije. Jedini konkretan problem u prvom poluvremenu, Milan je imao sa Ivanićem koji je u dva navrata bio opasan po gol Donarume. "Srbi nisu odustali ni nakon crvenog kartona, Pavkov je doneo izjednačenje koje je za tim Dejana Stankovića bilo kao pobeda. Kod gola Pavkova pogrešio je Meite", piše između ostalog Gazeta delo Sport.
Korijere delo sport apostrofirana Dejana Stankovića na klupi Crvene zvezde.
"Crvena zvezda - Milan 2:2, Stanković uzvratio Pioliju u nadoknadi", piše u naslovu list iz Rima.
"Milan je uprskao stvari na najbolji mogući način za Crvenu zvezdu koja je postigla gol u trećem minutu nadoknade vremena i to sa igračem manje. Velika šteta za 'rosonere", stoji u zaključku čuvenog lista.
Naslov Tutosporta posvećen Milan Pavkovu, a torinski list piše i o varnici između Piolija i Stankovića koji je brzo završen prijateljskim zagrljajem.
"Crvena zvezda - Milan 2:2, Pavkov šokirao 'rosonere' u nadoknadi"
"Autogol Pankova i penal Ernandeza nije bilo dovoljno, varnice između Piolija i Stankovića. Borjan je mogao bolje da reaguje kod autogola Pankova, Milan je bio opasniji, ali su Srbi uspeli da izjednače u poslednjim trenucima meča", piše Tutosport.
Preporučujemo
OVOJ DAMI ZVEZDA MOŽE DA ZAHVALI ZA REMI: Ona je poništila dva gola iz VAR sobe
18. 02. 2021. u 22:25
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)