JUNAJTED OBORIO REKORD PREMIJER LIGE: Ne nazire se kraj ovoj seriji
KAKO su igrali cele jeseni 2020, tako su nastavili i u novoj 2021. godini. fudbaleri Šefild junajteda poraženi su u 17. kolu Premijer lige od ekipe Kristal palasa sa 2:0.
Foto: EPA-EFE/Neil Hall/POOL
Dve nerešene utakmice i 15 poraza bilans je ekipe sa Bramal lejna ove sezone, što je najgori start neke ekipe u istoriji Premijer lige.
Džefri Šlup doveo je Palas u vođstvo u četvrtom minutu, a konačan rezultat postavio je u nadoknadi vremena Eze.
Šefild junajted je ubedljivo poslednji na tabeli sa samo dva boda, dok je Kristal palas 12. sa 22.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
RUSIJA JE PONIŽENA! Evo šta se desilo tokom finala Rolan Garosa 2026!
Najnovije vesti iz tenisa su obradovale Rusiju, ali u isti mah - i mnoge Ruse razbesnele.
07. 06. 2026. u 13:00
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)