BRUKA JUVENTUSA: Morata promašio Zicer, Ronaldo penal, bod ide u Bergamo (VIDEO)

16. 12. 2020. u 20:18

FUDBALERI Juventusa remizirali su sa Atalantom (1:1) u derbiju 12. kola Serije A.

БРУКА ЈУВЕНТУСА: Мората промашио Зицер, Роналдо пенал, бод иде у Бергамо (ВИДЕО)

Dobro je počelo po domaćina. Šutirao je Kristijano Ronaldo i pripretio već u petom minutu, ali je visoko iznad gola završio njegov pokušaj.

Komičan i pomalo tragičan trenutak u 12. minutu meča. Veston Mekeni je presekao pas Atalante, povukao je kontru, a Morata je dobio pas posle kog je na 15 metara izašao sam ispred golmana gostiju Pjerluiđija Golinija.

U 29. minutu Federiko Kieza je primio odličnu loptu, raspalio ka golu rivala, a lopta koja je završila pod prečku bila je neuhvatljiva za Golinija.

Remo Fauler je raspalio u 57. minutu, a lopta se o prečku odbila u gol za izjednačenje.

Samo četiri minuta kasnije penal za belo-crne. Pierluiđi Golini je pogodio stranu u koju će šutirati Ronaldo, te mu je uhvatio loptu.

Sedam minuta pre kraja šutirao je Alehandro Gomez, ali je golman Juvea dobro reagovao.