LING LONG SUPERLIGA: Nula u Kruševcu, Javor i Čukarički sigurni

16. 12. 2020. u 18:00

MNOGO prašine diglo se prethodnih dana oko utakmice Naapredak - Novi pazar, optuživali su jedni druge da se sprema fudbalska krađa. Na kraju, od svega jedna velika nula - ekipe su podelile bodove u remiju bez golova.

ЛИНГ ЛОНГ СУПЕРЛИГА: Нула у Крушевцу, Јавор и Чукарички сигурни

U ostalim utakmicama 19. kola srpskog fudbalskog šampionata viđeno je više igre i pogodaka.

Golom Ezea Okeuhija u 15. minutu utakmice u Surdulici, Čukarički je savladao domaći Radnik i sa nova tri boda vratio se na četvrtu poziciju tabele Ling long Superlige Srbije.

Javor je u Ivanjici bio sigurna protiv Voždovca i slavio sa 3:1. Strelci za domaćči tim bil isu Luković u trećem  minutu sa bele tačke, Ilić u 45. i Nikolić u 52, dok je gol za zmajeve postigao Putinčanin u 41. minutu susreta.

Partizan – Mladost 4:0 (Asano 25, Natho penal 42, Obradović 59, Marković 84)

Bačka – Radnički 1:2 (Ratković 63 – Đuranović 4, Kojić 90+1)

Rad – Spartak 0:1 (Milošević penal 35)

Zlatibor – Mačva 0:1 (Tripković 58)

Javor - Voždovac 3:1 (Luković penal 3, Ilić 45+1, Nikolić 52 – Putinčanin 41)

Metalac – Crvena zvezda 0:1 (Milunović 36)

Radnik – Čukarički 0:1 (Eze 15)

Napredak – Novi Pazar 0:0