DETALJ O KOME ĆE SE GOVORITI NAREDNIH DANA: Sudija dosudio, a VAR poništio penal za Junajted

12. 12. 2020. u 21:46

DERBI Mančestera prošao je bez pobednika pošto su Junajted i Siti u najvažnijem meču 12. kola Premijer ligi odigrali bez golova 0:0.

ДЕТАЉ О КОМЕ ЋЕ СЕ ГОВОРИТИ НАРЕДНИХ ДАНА: Судија досудио, а ВАР поништио пенал за Јунајтед

Odličnu priliku u prvom poluvremenu propustio je Rijad Marez u 35. minutu kada je loše reagova iz veoma izgledne prilike.

Već na startu drugog poluvremena usledio je detalj o kojem će se pričati narednih dana.

Kajl Voker je napravio faul, a sudija Kris Kavana je dosudio penal, ali je nakon konsultacije VAR-a preinačio odluku na veliko zaprepašćenje fudbalera Junajteda. Dosuđen je ofsajd.