BAŠAKŠEHIR NIJE ODOLEO LAJPCIGU: Prštalo od golova u Turskoj, slavio i Krasnodar

02. 12. 2020. u 20:58

PRVI mečevi Lige šampiona doneli su nam uzbuđenja u izobilju, meč u Turskoj doneo je veliko iznenađenje.

БАШАКШЕХИР НИЈЕ ОДОЛЕО ЛАЈПЦИГУ: Прштало од голова у Турској, славио и Краснодар

Turski šampion nije počeo dobro meč. U prvom poluvremenu imali su dva gola zaostatka. Jakob Pulsen doneo je prednost Lajpcigu u 26. minutu meča. Odlično ga je proigrao Sabicer.

U 43. minutu "bikovi" su imali dva pogotka na svom kontu. Zaboravljen je bio Mukiele. Forsberg ga je uočio na drugoj strani šesnaesterca, a ovaj je potom imao lak posao da upiše još jedan gol na konto svog tima.

Do kraja poluvremena Višća je proigrao Kavecija za 2:1. U drugom poluvremenu Dani Olmo je povisio na 3:1, igrao se 66. minut.

Ifran Kaveci je još jednom zatresao mrežu u 72. minutu, da bi odličnu partiju krunisao i trećim golom 13 minuta kasnije

Ipak, nije to bio kraj uzbuđenjima. Sorlot je u drugom minutu nadoknade postavio konačnih 4:3, te je Lajpcig uspeo da sačuva tri bora

Krasnodar je u drugom meču savladao francuski Ren rezultatom 1:0, jedini gol postigao je Šveđanin Markus Berg u 71. minutu.