PUJOL PODRŽAO MESIJA: Poštovanje i divljenje Leo, prijatelju moj
SVETSKI mediji bruje o tome da je Lionel Mesi zatražio da ode iz Barselone.
foto: EPA
Ovakvu odluku Argentinca podržala je legenda katalonskog kluba i bivši Mesijev saigrač, Karles Pujol.
- Poštovanje i divljenje, Leo. Prijatelju, imaš svu moju podršku - napisao je Pujol na Tviter nalogu.
U međuvremenu se pojavila informacija da će Barselona tražiti 700.000.000 evra, koliko iznosi izlazna klauzula i da je spremna da ide sud.
Mediji su preneli da Mesi ima klauzulu u ugovoru po kojoj sme da raskine ugovor, međutim stižu nove informacije koje kažu da je ta mogućnost trajala do kraja juna i da Mesi više nema tu mogućnost.
Čeka nas rasplet u narednih nekoliko dana, ali Argentinac je odlučio da posle 20 godina ode iz Barselone.
Preporučujemo
ZVEZDA "PRESKOČILA" TIRANU: Tomane odveo crveno-bele u treće kolo kvalifikacija za LŠ
25. 08. 2020. u 19:39 >> 21:53
OGLASIO SE PREDSEDNIK ALBANIJE: Evo šta je rekao pred meč Tirane i Zvezde
25. 08. 2020. u 19:11
SUDAR BIVŠIH IGRAČA PARTIZANA U ČEMPIONŠIPU: Stanojević preuzima Reding?
25. 08. 2020. u 16:53
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (1)