TUHEL RAZOČARAN: Male šanse da Mbape zaigra protiv Atalante

TRENER fudbalera Pari Sen Žermena Tomas Tuhel rekao je danas da su male šanse da će Kilijan Mbape biti spreman za meč protiv Atalante u Ligi šampiona.

ТУХЕЛ РАЗОЧАРАН: Мале шансе да Мбапе заигра против Аталанте

Foto: Tanjug/AP Photo/Francois Mori

Mbape je povredio članak na finalu Kupa Francuske protiv Sent Etjena. PSŽ je u ponedeljak saopštio da ga čeka oko tri nedelje pauze.

Upitan na današnjoj konferenciji pred finale Liga kupa protiv Liona ima li nade da Mbape zaigra protiv Atalante, Tuhel je rekao: "Ima, uvek... ali, baš male. Svakog dana se nadamo čudu, ali moraćemo da se prilagodimo bez njega".

PSŽ će četvrfinale Lige šampiona protiv Atalante igrati 12. avgusta.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ZVEZDA POČINJE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem crveno-belima ako misle da se plasiraju u LŠ

ZVEZDA POČINjE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem "crveno-belima" ako misle da se plasiraju u LŠ

Crvena zvezda u utorak započinje novu evropsku sezonu gostovanjem Larnu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na stadionu "Inver park" severnoirski šampion pokušaće da nastavi svoj istorijski pohod, ali će protiv sebe imati daleko iskusnijeg rivala, koji želi da već u prvom meču napravi veliki korak ka narednoj rundi (21.00).

21. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06

Komentari (0)

Društvena odgovornost kao temelj poslovanja kompanije Meridianbet