NISU MOGLI SA DEVETORICOM: Barnli, sa dva igrača više, savladao Norič i zadržao nadu za Evropu

Beta

18. 07. 2020. u 20:26

FUDBALERI Barnlija pobedili su danas u gostima ekipu Noriča sa 2:0, u utakmici 37. kola Premijer lige.

НИСУ МОГЛИ СА ДЕВЕТОРИЦОМ: Барнли, са два играча више, савладао Норич и задржао наду за Европу

Barnli je poveo u finišu prvog poluvremena golom Krisa Vuda, a konačan rezultat postavio je autogolom Ben Godfri u 80. minutu.

Norič je meč završio sa dva igrača manje na terenu, pošto su crvene kartone još u prvom poluvremenu dobili Emilijano Buedija i Josip Drmić.

Barnli je upisao 15. pobedu u šampionatu i trenutno je deveti na tabeli sa 54 boda, odnosno ima samo dva boda manje od šestoplasiranog Vulverhemtona, dok je Norič poslednji sa samo 21 osvojenim bodom.

Fudbaleri Barnlija u narednom, poslednjem kolu dočekuju Brajton, dok će se Norič od Premijer lige oprostiti na gostovanju Mančester sitiju.