Da li imamo Ronaldov promašaj karijere? Portugalac sa pet metara nije pogodio zicer (VIDEO)

27. 06. 2020. u 08:40 >> 08:45

Fudbaleri Juventusa pobedili su svom terenu u Torinu Leće sa 4:0, u utakmici 28. kola Serije A. Kristijano se obrukao u prvom poluvremenu

Да ли имамо Роналдов промашај каријере? Португалац са пет метара није погодио зицер (ВИДЕО)

Tanjug

Fudbaleri Juventusa pobedili su svom terenu u Torinu Leće sa 4:0, u utakmici 28. kola Serije A i stekli sedam bodova prednosti na prvom mestu na tabeli.

Ipak, pored pobede “stare dame” meč je obeležio i neverovatan promašaj Kristijana Ronalda, možda i najveći u njegovoj karijeri. I to pri rezultatui 0:0, u finišu prvog poluvremena, kada je posle kornera ostao sam na petercu i kada su svi očekivali loptu u mreži on je "tukao" visoko preko gola.

Mnogi su ostali u čudu posle ovog promašaja Portugalca s obzirom na to da su mu se ovakve stvari retko dešavale u karijeri.

Ipak, crno-beli su poveli u 53. minutu golom Paula Dibale na asistenciju Kristijana Ronalda, a upravo je Portugalac udvostručio prednost pogotkom iz penala u 62. minutu.

Treći gol postigao je Gonzalo Iguain u 83. minutu, a dva minuta kasnije konačan rezultat postavio je Matejs de Ligt.

Juventus sada ima 22 pobede i prvi je na tabeli sa 69 bodova, sedam više ali i utakmicom više od drugoplasiranog Lacija.