DIMITROV SIGURAN NA STARTU MONTE KARLA: Bugarin bez problema pobedio Čileanca

Časlav Vuković

08. 04. 2025. u 13:31

BUGARSKI teniser Grigor Dimitrov plasirao se u drugo kolo Monte Karla nakon što je pobedio Nikolasa Đarija sa 6:3, 6:4.

ДИМИТРОВ СИГУРАН НА СТАРТУ МОНТЕ КАРЛА: Бугарин без проблема победио Чилеанца

FOTO: Tanjug/AP/Rebecca Blackwell

Čileanac je idealno otvorio meč - brejkom. Ipak, odmah je uzvratio 18. na ATP listi. Potom je u šestom gemu još jednom rivalu oduzeo servis i vrlo brzo je bilo 1:0 u setovima.

Drugi furiozno počeo Dimitrov, napravio je dva brejka i poveo sa 3:0, ali Đarije vratio jedan brejk. Ipak, više od toga nije mogao, pa je 33-godišnjak iz Haskova slavio posle jednog sata i 47 minuta.

Bugarin će u narednom kolu igrati protiv domaćeg tenisera Valentina Vašeroa. Ako pređe tu prepreku rival će mu biti bolji iz duela Novak Đokovć - Alehandro Tabilo.

Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNJENA!  Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi

IRAN NAPADNUT, A RUSIJA KAŽNjENA! Sergej Lavrov o onome što šta rade Amerika i Izrael, a kako u svemu prolaze Rusi

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. U najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" upleteni su i Iran, ali i Sjedinjene Američke Države i Izrael koji su Irance napali, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze.

05. 03. 2026. u 12:19

Komentari (0)

ZELENSKI PRETI DA ĆE UBITI ORBANA? Daćemo adresu tog čoveka našim oružanim snagama