DOBIJA NOVU ŠANSU: Hrvat ima poverenja u Dušana Vlahovića
Fudbaleri Juventusa igraju protiv Đenove u subotu od 18 časova.
FOTO: Tanjug/AP
Treneru Juventusa Igor Tudoru će ovo biti debitantska utakmiva, a kako pišu italijaski mediji hrvatski trener vratićesrpskog fubalera Dušana Vlahovića u startnu postavu.
U poslednje vreme starter je bio Kolo Muani, dok je srpski reprezentativac utakmice počinjao na klupi.
Tijago Mota nije davao šansu Vlahoviću, a obojica su se našli na meti javnosti zbog loših rezultata Juventusa.
Klub iz Torina se već odavno oprostio od borbe za titulu, ali sada se bori za četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona.
Tudor će protiv Đenove izvesti postavu u formaciji 3-4-2-1, a sam u špicu će igrati upravo Dušan Vlahović.
Očekuje se da Tudor izvede sledeći sastav protiv Đenove: Di Gregorio – Kalulu, Gati, Keli – Niko Gonzales, Lokateli, Tiram, Mekeni – Kopmejners, Jildiz – Vlahović.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Preporučujemo
"RAZMAZIO NAS JE, GLEDAMO SAMO NjEGOVE ŠUTEVE": Meloun o Nikoli Jokiću
29. 03. 2025. u 12:20
PAKUJE KOFERE I IDE KUĆI: Lajović zaustavljen u polufinalu turnira u Đenovi
29. 03. 2025. u 12:00
"NADAM SE DA ĆE BITI I TA STOTKA": Prve reči Novaka Đokovića posle velike pobede
28. 03. 2025. u 22:00
MEČ SEZONE U GRACU: Pobeda vodi Zvezdu u nokaut fazu Lige Evrope!
ŠTURM Grac i Crvena zvezda ukrštaju koplja u duelu koji bi za oba tima mogao da odredi celu evropsku sezonu. Oba kluba jure mesto među najboljih 24 u Ligi Evrope, a situacija na tabeli je toliko tesna da jedan kiks sve može da promeni.
11. 12. 2025. u 07:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)