RASULO U AUSTRIJI! Selektor otvoreno zaratio pred Srbiju, desio se i bojkot
KRENULO je odbrojavanje! Ostao je još jedan dan do susreta reprezentacija Austrije i Srbije, a pravi haos vlada u taboru domaćina pred utakmicu u Beču.
FOTO: AP/Tanjug
Naime, selektor Ralf Rangnik je u sukobu sa direktorom Fudbalskog saveza Austrije, Piterom Hakerom. I to ponajviše zbog projekta gradnje nove Kuće fudbala.
Projekat je vredan čak 75.000.000 evra, a ideja je bila da igrači i selektor obiđu gradilište, gde su se pojavili i političari i čelnici Fudbalskog saveza Austrije, ali do toga nije došlo.
Rangnik je odlučio da bojkotuje ceremoniju koja je planirana mesecima što je jasan znak da odnosi na realciji selektor i igrači - Savez nije dobra.
Zbog toga celokupne atmosfere je odložena i Skupština zakazana za 18. maj, gde bi trebalo da se razjasni ko će biti novi predsednik Saveza, ali i dvojica generalnih direktora.
- Ako menadžer tima razmišlja o stadionu i javno priča o tome, to je njegova stvar. Postavlja se pitanje da li to spada u osnovne kompetencije tim menadžera. U svakom slučaju, nemamo konkretne planove. Ne bi trebalo veštački da stvaramo sukobe. Nema sukoba između mene i menadžera tima - rekao je Piter Haker.
Samo nekoliko igrača se pojavilo na zakaznoj ceremoniji zbog slikanja i momentalno se vratilo u hotel.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo
OSTVARIO SAM SAN! Mihajlo Cvetković presrećan u reprezentaciji Srbije
18. 03. 2025. u 12:00
CRVENA ZVEZDA I PANČEV ZA UGROŽENE U KOČEVU: Ideja koja je oduševila region
17. 03. 2025. u 22:30
NEMAJU ODGOVOR ZA JOKIĆA: Niksi "nemoćni" protiv najboljeg košarkaša današnjice
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Niksa koji se sastaju u "Bol areni" tri sata posle ponoći.
06. 03. 2026. u 14:30
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 22:52
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (0)