VANJA OPET SAČUVAO MREŽU: Srbin blista na golu Torina, "bikovi" pobedili Moncu
NASTAVLjA Vanja Milinković Savić da briljira na golu Torina. Srpski čuvar mreže je još jednom sačuvao ostao nesavaladan, ovoga puta u pobedi njegovih "bikova" nad Moncom sa 2:0.
Foto: Profimedia
Ovom 28-godišnjaku je ovo bio sedmi meč u Seriji A bez primljenog pogotka, što samo potvrđuje tezu da je veoma važan za igru tima Paola Vanolija.
Što se utakmice tiče, Torino je u idealnom trenutku došao do vođstva. Igrao se 41. minut kad je Eljif Elmas pogodio mrežu protivnika.
Trijumf gostiju potvrdio je Ćezare Kasadei u 61. minutu. Do kraja utakmice rezultat se nije menjao, pa su "bikovi" ostvarili drugi vezani prvenstveni uspeh.
Torino je trenutno 11. na tabeli sa 34 boda, dok je Monca na posednjem 20. mestu sa 14 bodova i ne baš velikim šansama da ostane u ligi, pošto Parma koja je prva iznad crte ima devet bodova više.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
SRBI GLAVNA VEST U RUSIJI! Ono što se desilo u Beogradu ganulo je sve Ruse (FOTO)
02. 03. 2025. u 14:06
REVOLUCIONARNE PROMENE PRAVILA FUDBALA! Šta je sledeće, tri korne - penal?!
02. 03. 2025. u 11:00
MNOGI MU SE NADAJU: Karlos Alkaraz priznao nešto zbog čega pola planete čezne
02. 03. 2025. u 10:33
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)