SRBIN JE MAJSTOR: Nikola Milenković dao gol petom u Premijer ligi! (VIDEO)
KAKVU utakmicu su na "Sent Džejms parku" u 26. kolu Premijer lige odigrali Njukasla i Notingem Forest. Domaćin se radovao, pošto je trijumfovao sa 4:3, a strelac za goste bio je srpski reprezentativac Nikola Milenković.
FOTO: Profimedia
Defanzivac "šumara" je mrežu "svraka" zatresao u 63. minutu. On je iskoristio dodavanje Krisa Vuda i udarcem petom matirao Nika Poupa.
Ovo je reprezentativcu Srbije bio treći prvenstvni pogodak, prethodno je tresao mreže Aston Vile i Mančester junajteda.
Pored njega strelci za goste na ovoj utakmici bili su Kalum Hadson-Odoi i Rajan Džejts. Za domaće su pogađali dva puta Aleksandar Isak, Luis Mejli i Džejkob Marfi.
Notingem Forestu je ovo bio drugi vezani poraz u Premijer ligi i sad se ozbiljno drma pozicija koja vodi u Ligu šampiona.
Izabranici Nuna Espirita Santa su trenutno treći na tabeli sa 47 bodova, imaju tri više do Mančester sitija i Njukasla, a četiri od Bornmuta i Čelsija.
"Šumari" u narednom kolu imaju još jedan težak zadatak - na "Siti Graund" dolazi drugoplasirani Arsenal.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)