SRBIN BLISTAO U POBEDI TORINA: Milinković Savić odbranio penal i pomogao ekipi da sruši Milan (VIDEO)
SRPSKI golman Vanja Milinković Savić briljirao je u pobedi Torina nad Milanom (2:1) u 26. kolu Serije A.
FOTO: Tanjug/AP/Alberto Gandolfo
On je uspeo u 32. minutu da odbrani penal Kristijana Pulišića, a osim toga zabeležio je sedam intervencija, čak tri unutar kaznenog prostora.
"Bikovi" su idealno počeli meč. Već u 8. minutu su poveli i to autogolom Malika Tijaa. "Rosoneri" su pokušavali da na sve načine da dođu do izjednačenja, ali to nisu uspeli da urade do odlaska na odmor.
Ipak, gosti su poravnali rezultat u 74. minutu preko Tijanija Rejindersa. Očekivalo se da Milan krene na sve ili ništa kako bi osvojio sva tri boda, ali usledio je hladan tuš za goste samo dva minuta kasnije.
Gvidas Gineitis je na asistenciju Antonija Sanabrije savladao Majka Manjana i ispostavilo se doneo pobedu svom timu.
Torino je nakon ovog trijumfa 11. na tabeli Serije A sa 31 bodom, dok je Milan na semom mestu sa 41.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
"VEČITI DERBI" KAKAV DUGO NIJE VIĐEN: Tenzije, golovi i neverovatan remi Crvene zvezde i Partizana!
22. 02. 2025. u 17:59 >> 18:00
GOTOVO JE?! Dušan Vlahović od leta ima novi klub, poznato gde nastavlja karijeru
22. 02. 2025. u 11:23
TENISKI SVET U NEVERICI! Novak Đoković "uhvaćen" na aerodromu u lošem stanju (VIDEO)
21. 02. 2025. u 10:09
DA LI SE FUDBALSKA BAJKA NASTAVLjA? Bodeu će biti veoma teško da odbrani dva gola prednost na "Đuzepe Meaci"
POSLE poraza od 3:1 u Norveškoj, Inter mora da krene u potpuni juriš kada u revanšu plej-ofa Lige šampiona dočekao Bode glimt pred punim tribinama čuvene "Đuzepe Meace" (21.00).
24. 02. 2026. u 07:00
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)