"SVE JE OVO NOVO ZA NAS!" Milojević nakon trijumfa Crvene zvedze na prvom pripremnom meču u Turskoj
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević izneo je utiske posle pobede Crvene nad Murom na pripremama u Turskoj.
FOTO: FK Crvena zvezda
Crveno-beli su slavili posle preokreta rezultatom 4:2.
- Za nas je bilo najbitnije da vidimo brojke u visokom intenzitetu. Tražili smo da protivnikim bude pod velikim pritiskom. Zadovoljan sam - rekao je Milojević za TV "Arena sport".
Zvezda se sprema za nastavak sezone i susret 21. januara sa PSV Ajndhovenom u Beogradu.
- Ovo je sve za nas novo. Imamo utakmicu 21. Moramo da budemo maksimalno pripremljeni, igrači su svesni. Odigrali smo po 45 minuta. Igrači da imaju minute u nogama. Moraće da simuliraju ovakve utakmice, kao da su takmičarske. Moramo da budemo fizički i mentalno spremni za utakmicu 21. januara - istakao je on.
Zvezda naredni susret igra 11. januara protiv poljskog Pogona.
Preporučujemo
POVRATAK NA VRH ILI JOŠ JEDAN NEPRIJATAN UDARAC? PSŽ traži reakciju protiv neugodnih doga na "Parku prinčeva“
Pariz sen Žermen će u petak uveče imati priliku da se bar privremeno vrati na prvo mesto Lige 1, ali zadatak nije ni malo jednostavan jer u prestonicu stiže uvek opasni Lil.
16. 01. 2026. u 07:30
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Rodžer Federer "sahranio" Novaka Đokovića
Najnovije vesti iz tenisa tiču se Australijan opena.
15. 01. 2026. u 20:15
NALjUTIO I RUSE: "Milanovićev komentar je vrlo provokativan u trenutnim okolnostima"
RUSKI ambasador nazvao je "provokativnom" ideju hrvatskog predsednika.
17. 01. 2026. u 11:32
Komentari (0)