KAKVA UTAKMICA U ZAJEČARU: TSC dva puta vodio, ali nije pobedio OFK Beograd
UTAKMICOM OFK Beograd - TSC okončano je 20. kolo Superlige Sebije. Pobednika u Zaječaru nije bilo pošto je meč završen rezultatom 2:2.
FOTO: A. Ilić
Gosti su idelano otvorili meč. Za vođstvo im je bilo potrebno svega sedam minuta. Ivan Milosavljević je asistenciju Milana Radina pretvorio u pogodak.
Ipak, primljen gol je podigao tim Sime Krunića. Igrao se 34. minut kad je Nikola Knežević uspeo da donese izjednačenje.
TSC je drugi put na utakmici poveo u 56. minutu preko Miloša Pantovića. Kad se očekivalo da bodovi odu za Bačku Topolu na scenu je stupio fudbaler OFK Beograda Aleksa Cvetković.
"Romantičari" su ispostavilo se do boda stigli u 87. minutu. Ovaj 19-godišnjak je ušao sa klupe i uspeo je da donese remi svom timu.
OFK Beograd je prvi deo prvenstva okončao na trećem mestu na tabeli sa 33 boda, TSC je na osmoj poziciji sa 25.
Bonus video: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)