NAJVEĆI PORAZ U ISTORIJI: Inter sa šest golova uništio Lacio
Fudbaleri Intera naneli su Laciju najubedljiviji poraz na domaćem terenu u svim takmičenjima, pošto su u utakmici 16. kola Serije A pobedili sa 6:0.
Foto: Profimedia
Golove za pobedu Intera postigli su Hakan Čalhanoglu u 41. minutu iz penala, Federiko Dimarko u 45, Nikolo Barela u 51, Denzel Damfris u 53, Karlos Augusto u 77. i Markus Tiram u 90. minutu.
Lacio je pred početak utakmice odao poštu svom nekadašnjem fudbaleru Siniši Mihajloviću, koji je preminuo na današnji dan pre dve godine.
Na video-bimu pisalo je "Siniša, zauvek", uz sliku nekadašnjašnjeg srpskog fudbalera, koji je nastupao i za Inter.
Klub iz Milana je na svom X profilu napisao "Siniša, zauvek u našim srcima".
Inter se nalazi na trećem mestu na tabeli italijanskog prvenstva sa 34 boda, dok je Lacio na petoj poziciji sa 31.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 06:30
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)