SNEG NAPRAVIO PROBLEM: Odložena utakmica Superlige Srbije
PRVI sneg je pao u Srbiji i odmah problemi što se fudbala tiče. Uvodna utakmica 16. kola između IMT-a i TSC-a odložena je zbog loših vremenskih uslova.
FOTO: Aleksandar Ilić
Sudije i delegat su nakon izlaska na teren "Lagatora" procenili da ima previše snega i da ne može da se odigra utakmica, te je doneta odluka da se odloži.
Direktor Superlige Aleksandar Pivić stigao je u Loznicu, ali morao je da prihvati stav delegata da meč ne odigra.
Ostaje da se vidi kada će ove dve ekipe biti na terenu. Kako stvari stoje to se neće desiti ni u subotu.
Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
AL' ĆE DA GORI: Srbija dobila rivala kojeg je najmanje želela u baražu Lige nacija
22. 11. 2024. u 10:30 >> 12:47
PODIGLA SE VELIKA PRAŠINA: Tajson i Pol suspendovani zbog nameštenog meča?
22. 11. 2024. u 14:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ĐURICA GARANTUJE: "Španija šampion sveta!" (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
17. 07. 2026. u 13:30
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)