LJUDI, RANO JE, BAŠ JE RANO! Zvezdin Mesi dobio ponudu kakva nikad nije stigla na Marakanu
Mladi fudbaler Crvene zvezde Andrija Maksimović se nalazi na sedmom nebu. U manje od mesec dana debitovao je u najvažnijoj utakmici srpskog fudbala protiv Partizana, u Ligi šampiona, kao i u dresu reprezentacije Srbije.
FOTO: FK Crvena zvezda
Maksimović ima svega 17 godina, i veliki evropski klubovi su zainteresovani da ga dovedu u svoje redove.
Prema pisanju nemačkog novinara Floriana Pletenberga, Dortmund je pokazao ozbiljno interesovanje za momka koji je pre par dana potpisao novi ugovor sa crveno-belima do 2027. godine i spreman je da ide i preko 15 miliona evra.
Pored Dortmunda, u igri su još i torinski Juventus, Mančester siti, kao i Liverpul koji prate situaciju oko najtalentovanijeg srpskog fudbalera, a cena može samo da raste.
U slučaju da se ostvari transfer od 15 ili više miliona, to bi postao najveći transfer Crvene zvezde i pretekao bi transfer Gorana Drulića koji je 2001. godine otišao u Saragosu za 13 miliona.
Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PARTIZAN UČI NA SVOJIM GREŠKAMA: Tri boda protiv Šapčana su imperativ za "crno-bele"
NAKON što je u prvom kolu ispustio pobedu protiv Zemuna, Partizan ne sme sebi dozvoliti da i protiv Mačve kojoj gostuje u drugom kolu Superlige Srbije ostane bez čitavog plena (21.00).
26. 07. 2026. u 07:00
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (0)