CEO FUDBALSKI SVET JE U ŠOKU: Bivši trener Mančester junajteda hvali Ten Haga
Erik ten Hag je preživeo sastanak čelnika kluba u utorak i nema ništa od njegove smene, bar za sada.
FOTO: Tanjug/AP
Ten Hag blago rečeno ima katastrofalne rezultate sa Mančester junajtedom, međutim nekim čudom i dalje nije smenjen.
Verovatno jedini čovek na svetu koji misli da bivši trener Ajaksa radi dobar posao na klupi crvenih đavola je Dejvid Mojes.
- Mislim da on radi briljantan posao. Pokazao je sjajnu otpornost u situaciji u kojoj je i mislim da ga treba pohvaliti zbog toga kako se nosi sa tim - kaže Mojs.
- Koliko je meni poznato, ne vidim da izbegava bilo koja pitanja ili intervjue koji se stavljaju pred njega. Mora mu se čestitati na tome. To je posao koji privlači neviđen pritisak, ljudi pričaju, tako da mislim da radi briljantan posao - zaključio je Mojs.
BONUS VIDEO: Novosti na stadionu Đuzepe Meaca dan pred meč Lige šampiona Inter - Zvezda
Preporučujemo
POZNATI SVI PAROVI ČETVRTFINALA: Evo šta čeka Đokovića na putu ka tituli u Šangaju
09. 10. 2024. u 19:04
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)