IGRAO NA EURO 2024, SADA POTPISAO ZA ZVEZDU: Crveno-beli doveli veliko pojačanje u veznom redu
CRVENA zvezda dovela je veliko pojačanje u veznom redu. Reč je o fudbaleru koji je nastupao na Evropskom prvenstvu u Nemakoj.
FOTO: FK Crvena zvezda
Maks Elšnik, fudbaler Olimpije iz Ljubljane za koju je nastupao prethodne četiri godine novi je fudbaler Crvene zvezde, potvrđeno je portalu "Novosti".
Crvena zvezda će obeštećenje platiti dva miliona evra, odmah 1.500.000 i 500.000 kroz bonuse, a ugovor će Slovenac potpisati na tri godine, uz mogućnost produžetka na još godinu dana.
Maks Elšnik (desno) tokom duela Slovenija - Engleska FOTO: Tanjug/AP
Maks Elšnik se najbolje snalazi kao centralni vezni, može da igra i na poziciji zadnjeg veznog. Za Sloveniju je odigrao 19 mečeva uz gol i to Portugalu.
U dresu ljubljanske Olimpije odigrao je 129 utakmica. Osvojio je titulu šampiona i dva kupa.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
CEO TENIS U ŠOKU: Čuvena teniserka ugradila veštačke grudi, a onda je otkriveno i ovo! (FOTO)
Najnovije vesti iz tenisa su prilično neverovatne.
07. 12. 2025. u 13:43
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)