VERNER OSTAJE: Totenhem overio prvi potpis za novu sezonu
Fudbalski klub, Totenhem je imao turbulentnu sezonu u rezultatskom smislu. "Pevci" su bili blizu ulaska u Ligu šampiona, međutim, osujetila ih je Aston Vila.
Foto: Profimedia
Vreme je za pravljenje tima za narednu sezonu, a prvo pojačanje je spremno. Londonski klub će potpisati sa Timom Vernerom na još godinu dana pozajmice iz Lajpciga. Nemački napadač je već ove sezone bio deo Totenhema i na 13 utakmica je postigao dva gola i dodao tri asistencije.
Ulogu u timu očigledno ima u očima trenera Angea Postekoglua, a naredne sezone bi trebalo da dobije i veću minutažu nego što je imao ove godine.
Pozajmica će biti validna do juna naredne godine, a Totenhem će pokrivati čitavu platu Vernera. Ukoliko se odluče da otkupe ugovor nekadašnjeg nemačkog reprezentativca, moraće da plate između 15 i 16 miliona evra.
Verner je u karijeri igrao za Štutgart, Lajpcig i Čelsi.
BONUS VIDEO "ISTINA JE..." Reakcija Vladana Milojevića nakon remija na meču Vojvodina - Zvezda
Preporučujemo
ZVEZDA ČEKA PROTIVNIKA: Poznati termini finalne serije Košarkaške lige Srbije
28. 05. 2024. u 14:24
STIGLA DVA POJAČANjA: Sklapanje novog tima RK Metalac iz Kraljeva
28. 05. 2024. u 15:10
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)