PIKSI I MANDARIĆ IMALI ŠTA DA VIDE: Razbijene glave, ziceri, stative, bravure golmana... Buran meč Vojvodina - Čukarički (VIDEO)

02. 04. 2024. u 21:15

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog remizirali su danas 1:1 (1:1) u Novom Sadu u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

ПИКСИ И МАНДАРИЋ ИМАЛИ ШТА ДА ВИДЕ: Разбијене главе, зицери, стативе, бравуре голмана... Буран меч Војводина - Чукарички (ВИДЕО)

Gol za domaći tim postigao je Mihailo Ivanović u 16. minutu, dok je u 25. minutu za goste bio precizan Igor Miladinović.

Večerašnju više nego zanimljivu utakmicu na stadionu "Karađorđe" gledao je i selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković i to u društvu novog potpredsednika Vojvodine, Milana Mandarića.

Evo i šta su sve mogli da vide:

Novosadski klub je posle remija na petom mestu sa 44 boda, koliko ima i Čukarički na jednoj poziciji iznad.

U narednom kolu Vojvodina gostuje u Pančevu ekipi Železničara, dok fudbaleri Čukaričkog putuju za Bačku Topolu na meč sa ekipom TSC-a.

BONUS VIDEO: Kad himna Srbije, "Bože pravde", zagrmi u Rusiji...