BOSNA U ŠOKU ZBOG SRBINA I UKRAJINACA: Savo Milošević nije odveo BiH na EURO 2024!

21. 03. 2024. u 22:51

Fudbalska reprezentacija BiH poražena je večeras od Ukrajine u Zenici 2:1 u polufinalu baraža B lige nacija za plasman na EURO 2024.

БОСНА У ШОКУ ЗБОГ СРБИНА И УКРАЈИНАЦА: Саво Милошевић није одвео БиХ на ЕУРО 2024!

Selekcija koju predvodi selektor Savo Milošević vodila je od 57. minuta autogolom Mikole Matvijenka, ali je u samom finišu, u roku od četiri minuta, usledio preokret.

Prvo je Roman Jaremčuk u 85. izjednačio rezultat, da bi veliku radost gostima iz Ukrajine doneo Artem Dovbik pogotkom u 88. minutu.

Ukrajina će u finalu baraža igrati protiv Islanda, koji je posle preokreta slavio u Izraelu rezultatom 4:1.

U finalu baraža A divizije igraće Poljska i Vels.

Poljaci su savladali Estoniju 5:1, a Vels selekciju Finske 4:1.

U C Ligi za EURO će se boriti Gruzija i Grčka, nakon što su Gruzijci savladali Luksemburg 2:0, a Grci ekipu Kazahstana 5:0.

S kim sve igra fudbalska reprezentacija Srbije do Evropskog prvenstva?

Podsetimo, pripreme "orlova" za EURO 2024 uključuju zasad još tri prijateljske utakmice: protiv Kipra (25. marta), te Austrije (4. juna) i Švedske (8. juna), kada će se od fudbala i zvanično oprostiti Zlatan Ibrahimović.

Sve o "orlovima", fudbalu, ali i sportu generalno, pratite na sportskim stranicama portala "Novosti".

Na sasvim ste dobrom mestu.

BONUS VIDEO: Nestvarno - ovo su Rusi zasvirali kada su fudbaleri Zvezde izašli na teren u Sankt Peterburgu