POBEDA VERONE ZA SPAS: Lazović i Mitrović upisali tri boda

10. 03. 2024. u 14:48

Fudbaleri Verone savladali su ekipu Lećea na gostovanju rezultatom 1:0 u 28. kolu italijanske Serije A.

ПОБЕДА ВЕРОНЕ ЗА СПАС: Лазовић и Митровић уписали три бода

Igrači Verone su bolje počeli meč, imali više udaraca ka golu i u 17. minutu to i krunisali. Mihel Folorunš je postigao, ispostaviće se jedini pogodak na meču.

Fdubaleri Lećea mogli su do gola u drugom delu utakmice, ali je u 74. minutu Nikola Krstović bio neprecizan.

Darko Lazović je odigrao 75. minuta za ekipu Verone i tada ga je zamenio Stefan Mitrović. Krstović je za Leće odigrao čitav meč.

Verona se posle ovog meča nalazi na 13. mestu i 26 bodova, dok je Leće na 16. sa bodom manje.

BONUS VIDEO: PREOKRET: Gol kojim je Partizan poveo protiv Crvene zvezde u 172. večitom derbiju