"SRPSKA POSLA": Evo šta je Matija Nastasić uradio kada je njegova Majorka u finišu gubila od Alavaesa (VIDEO)

24. 02. 2024. u 20:51

Fudbalski reprezentativac Srbije Matija Nastasić igra prilično zapaženo za Majorku, a u centru pažnje bio je u poslednjim trenucima subotnjeg prvenstvenog gostovanja Alavesu.

СРПСКА ПОСЛА: Ево шта је Матија Настасић урадио када је његова Мајорка у финишу губила од Алаваеса (ВИДЕО)

Benavides je u 76. minutu golom doneo prednost domaćinu, ali je Nastasić na kraju postao junak Majorke.

Igrao se 88. minut kada je lopta "kružila" oko gola Alavesa, a čim je pala pred srpskog fudbalera, on je znao kako da je smesti u mrežu:

Time je Matija Nastasić doneo bod gostima - meč je završen rezultatom 1:1, koji je on i postavio.

Matija Nastasić slavi gol za Majorku na gostovanju Alavesu / Foto: Printskrin/Arena sport

Usled njegovog preciznog šuta, Alaves propustio priliku da se bodovno odvoji od 13-plasiranog Viljareala, koji takođe ima 29 bodova posle 26 utakmica.

Sa druge strane, Majorka je i dalje 16. na tabeli, sa 24, koliko ima i Sevilja. Iza njih je u "bezbednoj zoni" još samo Selta (20 bodova) a da je iznad crte koja razdvaja ekipe koje ostaju i koje ispadaju u niži rang takmičenja.