BOLESNICI! Bivši fudbaler Zvezde dobio jezive pretnje, pominju mu majku i devojku
Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Jovan Mijatović postao je meta jezivih pretnji nakon što je na društvenim mrežama podelio svoje oduševljenje trofejom KK Crvena zvezda osvojenim na Kupu Radivoja Koraća.
FOTO: FK Crvena zvezda
Mijatović je na svom Instagram profilu podelio stihove navijačke pesme delija, izazvavši kontroverze među pojedinim korisnicima. U objavi je napisao: „da ste najbolji, lagao vas neko“ i dodao reči „katanac, katanac“.
Ova objava izazvala je negodovanje kod pojedinaca, a neki su otišli korak dalje izražavajući svoje nezadovoljstvo na gnusan način.
Jedna od poruka koje je Mijatović dobio na Instagramu istakla se po svojoj brutalnosti. Uz fotografiju na kojoj su Mijatović i njegova devojka, nepoznati pošiljalac je napisao: „Silujem ti ovu drolju sa slike do smrti, kao i mamu kurvetinu cigane, silujem ti sve žensko po kući!“
Foto: Printskrin
Ove pretnje su izazvale šok i zgražavanje u javnosti, a mnogi su osudili takav odvratan i bolesni pristup. Fudbalski klubovi, kao i nadležne institucije, trebali bi odmah reagovati na ovakve pretnje i preduzeti odgovarajuće korake kako bi se osigurala bezbednost Jovana Mijatovića i njegove porodice.
BONUS VIDEO: SVI KAO JEDAN: Igrači i navijači Zvezde zajedno proslavili Kup Koraća
Preporučujemo
ZVEZDA SVE SIGURNIJA: Ubedljiva pobeda u Novom Pazaru podsetila na šampionska izdanja
19. 02. 2024. u 09:50
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)