SUPERLIGA SRBIJE: Radnički i TSC odbranili domaći teren, Radnik u sve težoj situaciji

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

18. 02. 2024. u 19:18

FUDBALERI Radničkog pobedili su Javor sa 1:0 u Nišu u 21. kolu Superlige Srbije.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Раднички и ТСЦ одбранили домаћи терен, Радник у све тежој ситуацији

Odlučujući trenutak utakimce na "Čairu" desio se u 25. minutu kada je Dele posle asistencije Andrije Lukovića postigao ispostaviće se jedini pogodak na meču.

Nigerijac je zimskoj pojačanje kluba iz portugalskog Eštorila. Ovo mu je drugi gol na drugom meču u prvenstvu.

Radnički je sada na 14. mestu na tabeli sa 20 bodova, dok su Ivanjičani na 13. poziciji sa bodom više.

U drugoj utkamici koja se odigrala u terminu od 17 sati TSC je kao domaćin ostvario minimalan trijumf protiv Radnika sa 1:0.

Jedini gol postigao je Ifet Đakovac sa bele tačke u 70. minutu. Izabranici Dušana Đorđevića do kraja nisu uspeli da izbegnu poraz, pa su u sve težoj situaciji kada je borba za opsatanak u pitanju. Nije dobra stvar ni to što u narednom golu će odmeriti snage sa liderom na tabeli, ekipom Partizana.

Surduličani su i dalje na dnu tabele sa samo 11 bodova. Tim iz Bačke Tolole je treći sa 43.

BONUS VIDEO: "BILO JE VELIKO ISKUSTVO IGRATI SA TAKVIM MAJSTOROM": Kaluđerović o Kanuteu, i bogatoj karijeri