PARTIZAN UBEDLJIV NA STARTU PRIPREMA: Crno-beli pregazili Mladost, ovakav Baždar se dugo čekao (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

20. 01. 2024. u 15:35

FUDBALERI Partizana ostvarili su ubedljivu pobedu protiv lučanske Mladosti sa 4:0 na startu priprema na Kipru.

ПАРТИЗАН УБЕДЉИВ НА СТАРТУ ПРИПРЕМА: Црно-бели прегазили Младост, овакав Баждар се дуго чекао (ВИДЕО)

Lider Superlige Srbije prikazao je odličnu igru koja je krunisana sa četiri pogotka u mreži rivala.

Partizan je već u 4. minutu stigao do prednosti. Dobro je pratio akciju Gajas Zahid i sjajnim udarcem iz kaznenog prostora je zatresao mrežu rivala posle dobrog dodavanja Sameda Baždara.

Crno-beli su do odlaska na odmor postigli još dva pogotka. Igrao se 27. minut kada je Severina umakao odbrani Lučanaca i proigrao usamljenog Baždara kome nije bilo teško da postigne gol.

Prelepu akciju "parnog valjka" u 40. minutu je drugim golom na utakmici krunisao mladi fudbaler kome će sigurno ovi pogoci za sampouzdanje. Dugo su čekali na ovakvu partiju, makad ona bila i na prijateljskoj utakmici.

Konačan rezultat postavio je mladi Mihajlo Petrović. Njemu su ovo bili prvi minuti u seniorskom fudbalu i sigurno će pamtiti ovu utakmicu.

Partizan je odlično izgledao već na startu priprema što svakako može da raduje navijače i sve u klubu.

Partizan: Stevanović - Stojković, Marković, De Medina, Antić - Stjepanović, Natho - Zahid, Severina, Trifunović - Baždar.

Drugo poluvreme: Krunić, Filipović, Živković, Šehović, Roganović, Saničanin, Šćekić, Mirčetić, Petrović, Kalulu, Jevremović, Jovanović.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine