TURČIN NEĆE IZ INTERA: Hakan Čalhanoglu odbio ponudu Al Hilala

Марко Паунић
Marko Paunić

28. 12. 2023. u 10:59

FUDBALER Intera Hakan Čalhanoglu odbio je ponudu Al Hilala, koji je turskom reprezentativcu ponudio 18 miliona evra po sezoni, prenosi Gazeta delo Sport.

ТУРЧИН НЕЋЕ ИЗ ИНТЕРА: Хакан Чалханоглу одбио понуду Ал Хилала

Foto: EPA-EFE/Ozan Kose/POOL

Al Hilal je navodno ponudio fudbaleru Intera četvorogodišnji ugovor. Italijanski mediji navode da će klub iz Saudijske Arabije na kraju sezone ponovo pokušati da angažuje Čalhanoglua, koji ima ugovor sa Interom do 30. juna 2027. godine.

Čalhanoglu je u Inter stigao 2021. godine iz Milana. On je pre Milana igrao za Bajer Leverkuzen, Hamburger i Karlsrue.

Turski fudbaler je ove sezone odigrao 20 utakmica za Inter u svim takmičenjima i postigao je osam golova.

Čalhanoglu (29) je za reprezentaciju Turske odigrao 82 meča i 17 puta se upisao u listu strelaca.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (0)

STEFAN NEKADA BIO MMA BORAC: Bratanac Vladana Milojevića optužen da je VOĐA NARKO KLANA