ŠAMPION NEMAČKE DOŽIVEO DEBAKL: Frankfurt održao čas fudbala Bajernu

09. 12. 2023. u 17:54

Ajntraht Frankfurt deklasirao je aktuelnog šampiona Bundeslige, ekipu Bajerna, rezultatom 5:1.

ШАМПИОН НЕМАЧКЕ ДОЖИВЕО ДЕБАКЛ: Франкфурт одржао час фудбала Бајерну

Sjajan meč za Ajntraht je najavio Omar Marmuš, koji je već u 12. minutu doneo prednost svom timu. Na drugi gol se čekalo do 31, kada je Diba Ebimbe duplirao prednost domaćina, a već pet minuta kasnije je na semaforu pisalo 3:0, nakon pogotka Huga Larsona.

Međutim Bajern u samoj završnici prvog poluvremena stiže do gola preko Džošue Kimiha, s nadom da će drugo poluvreme odigrati mnogo bolje i pokušati da okrenu rezultat.

U drugom poluvremenu je ipak nastavljen Bajernov brodolom. Ebimbe je ponovio bio strelac, ovaj put u 50. minutu, da bi konačan rezultat postavio Ansgar Knauf u 60.

Ovo je jedan od najtežih poraza bavaraca u 21. veku.

Trenutno Bajern zauzima drugu poziciju sa tri boda manje u odnosu na Bajer Leverkuzen.

BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv