AU, ŠTA JE URADIO GOLMAN GALATASARAJA! O ovom potezu priča ceo svet (VIDEO)

22. 10. 2023. u 16:48

FUDBALERI Galatasaraja slavili su juče protiv Bešiktaša 2:1, a o nesebičnosti golmana domaćeg sastava posebno se govori.

АУ, ШТА ЈЕ УРАДИО ГОЛМАН ГАЛАТАСАРАЈА! О овом потезу прича цео свет (ВИДЕО)

Slavio je Galatasaraj golovima Maura Ikardija u 26. minutu, i 82. sa bele tačke, jedini gol za goste postigao je Aleks Okslejd-Čemberlen u 69. minutu.

Pri jednom napadu koji je za crno-bele poveo Valentin Rozje lopta je otišla daleko od gola, ali fudbaler Bešiktaša mogao ozbiljno da se povredi.

Priseban je bio golman domaćih Fernando Muslera koji je u presudnom momentu gurnuo rivala koji je hitao ka stativi, čime ga je spasao potencijalno ozbiljne povrede.

Pogledajte video-snimak ovde:

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez