AJAKS PRED ISPADANJEM! Neverovatno šta se dešava sa gigantom evropskog fudbala

22. 10. 2023. u 15:17

FUDBALERI Ajaksa još jednom su razočarali navijače, pošto su izgubili kao gosti od Utrehta sa 4:3 i po trenutnoj tabeli nalaze se u zoni ispadanja u drugu ligu.

АЈАКС ПРЕД ИСПАДАЊЕМ! Невероватно шта се дешава са гигантом европског фудбала

"Kopljanicima" je ovo bio šesti vezani meč u Erediviziji kako ne znaju za pobedu. U tom periodu ekipa je upisala dva remija i četiri poraza, a poslednji trijumf u prvenstvu ostvaren je 12. avgusta protiv Heraklesa (4:1).

Što se ove utakmice tiče, Utreht je u finišu prvog i početkom drugog poluvremena došao do 2:0 pogocima Flaminga i Van der Horna. Ipak, gosti su u razmaku od 13 minuta uspeli da postignu tri pogotka i preokrenu rezultat. Strelci za holandskog velikana bili su Hlinson koji je mrežu rivala zatresao dva puta i Bergvajn.

Domaćin se nije predavao pa je preko Jensa Tornstre u 71. minutu izjednačio rezultat, a veliku pobedu Utrehtu doneo je Oskar Fraulo u 90. minutu.

Ajaks se sada nalazi na pretposlednjem 17. mestu na tabeli sa pet bodova, Utreht je 16. sa bodom više.

BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona