BIVŠI PARTIZANOVAC POGURAO PAZAR DO POBEDE: Goleada u Kruševcu, Napredak ubedljivo poražen

20. 10. 2023. u 21:32

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su Čukarički rezultatom 1:0 u prvom meču 12. kola Superlige Srbije.

БИВШИ ПАРТИЗАНОВАЦ ПОГУРАО ПАЗАР ДО ПОБЕДЕ: Голеада у Крушевцу, Напредак убедљиво поражен

Meč je odigran bez prisustva publike zbog kazne koja je izrečena Novom Pazaru za incidente na meču protiv Vojvodine.

Jedini gol na meču pao je u 81. minutu, a kreirali su ga rezervisti domaće ekipe. Sejduba Suma je predriblao nekoliko igrača i golmana Čukaričkog i pogodio stativu, lopta se odbila i išla po gol liniji, a na nju je natrčao Marko Obradović i potvrdio gol.

Novi Pazar se pobedom izjednačio sa Čukaričkim, obe ekipe sad imaju po 16 bodova, ali je klub sa Banovog brda zbog bolje gol razlige četvrti, dok su plavo-beli sad šesti.

Radnički 1923 je na gostovanju kod Napretka u Kruševcu slavio sa 3:1. Svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu.

Goste je u vođstvo doveo Stefan Čolović u 54. minutu. Duplirao je Džofri Činedu u 67. minutu, a Nebojša Bastajić smanjuje zaostatak u 74. minutu.

Konačnih 3:1 u sedmom minutu sudijske nadoknade postavlja Čolović drugim golom na utakmici.

BONUS VIDEO: Selektor SAD Stiv Ker kupio deonice Majorke