REMI U NIŠU: Napredak u nadoknadi do boda protiv Radničkog

06. 10. 2023. u 20:29

BAŠ kao i prva utakmica dana u Superligi Srbije u kojoj su se sastali IMT i Radnik, i duel niškog Radničkog i Napretka okončan je bez pobednika - 1:1.

РЕМИ У НИШУ: Напредак у надокнади до бода против Радничког

A. Ilić

Domaćin je na "Čairu" poveo golom Miljana Škrbića u 27. minutu, posle dodavanja Sava Petrova.

Bod gostima iz Kruševca, doneo je rezervista Slobodan Stanojlović pogotkom u petom minutu nadoknade.

Obe ekipe sad imaju po osam bodova, ali Radnički iz 10, a Napredak iz devet utakmica. Na tebeli je Radnički na 13, a Napredak na 14. mestu. U narednom kolu Nišlije će u goste lučanskoj Mladosti, dok će "čarapani" biti domaćin kragujevačkom Radničkom.

BONUS VIDEO: NESVAKIDAŠNjA KOREOGRAFIJA: Ovo su "delije" uradile za meč Zvezda - Jang bojs u Ligi šampiona