„BELI“ PREUZELI TRON: Četvrta uzastopna pobeda fudbalera Sloge
Četvrtu uzastopnu i ujedno četvrtu prvenstvenu pobedu ove jeseni ostvarili su fudbaleri kraljevačke Sloge i tako preuzeli lidersku poziciju na tabeli Šumadijsko-raške Zone.
G.Šljivić
Golovima Anđelkovića u 45., Milojkovića u 57. i Jankovića u 78. minutu, „beli“ su u okviru 5. kola na Gradskom stadionu u Kraljevu sa ubedljivih 3:0 (1:0) pobedili Goč iz komšijske Vrnjačke Banje.
G.Šljivić
U narednom, 6. kolu Sloga gostuje ekipi Gruže u istoimenoj varošici, dok će Goč pred svojim navijačima ugostiti Šumadiju 1903 iz Kragujevca.
Preporučujemo
NAVIJAČI SU U ŠOKU! Velika zvezda Evrolige se ošišala! Evo kako sada izgleda! (FOTO)
10. 03. 2026. u 12:50
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)