KONAČNO! Lukaku pronašao novi klub
Fudbaler Čelsija Belgijanac Romelu Lukaku doputovaće večeras u Rim gde bi trebalo da potpiše ugovor sa Romom, prenosi Skaj sports.
FOTO: Tanjug/AP
Lukaku će stići oko 17 sati u Rim iz Brisela, a potom će proći lekarske preglede pre nego što potpiše ugovor sa rimskim klubom. Britanski mediji navode da je postignut sporazum između Čelsija, Rome i Lukakua po kojem će fudbaler igrati do kraja sezone na pozajmici u rimskom klubu.
Roma će platiti Čelsiju obeštećenje od pet miliona evra za jednogodišnju pozajmicu, dok će rimski klub za platu belgijskog fudbalera da izdvoji nešto manje od 10 miliona evra.
Lukaku (30) je član Čelsija od 2021. godine, a prošlu sezonu je proveo na pozajmici u Interu. On je pored Čelsija igrao za Inter, Mančester junajted, Everton, Vest Bromvič i Anderleht.
Preporučujemo
KK PARTIZAN IMA NOVOG TRENERA: Evo i kad je promocija naslednika Željka Obradovića
21. 12. 2025. u 17:37
SPARTAK PRODUBIO KRIZU: Čukarički pobedom u Subotici otišao na pauzu!
21. 12. 2025. u 17:20
TEŽAK ZADATAK PRED BARSELONOM: "Žuta podmornica" zna kako se pobeđuje lider prvenstva - nečijoj seriji pobeda dolazi kraj
NA stadionu „Seramika“, popularnom Madrigalu, u nedelju popodne biće odigran jedan od najzanimljivijih mečeva kola u La ligi, gde će vodeća Barselona gostovati trećeplasiranom Viljarealu.
21. 12. 2025. u 09:04
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su danas uradili navijači u Hrvatskoj - i time se hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
21. 12. 2025. u 12:19
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)