PETROVIĆU I GRANADI DRAMA PROTIV MAJORKE: Rajković tri puta vadio loptu iz mreže

26. 08. 2023. u 22:22

GRANADA je u dramatičnom meču slavila protiv Majorke 3:2 u okviru trećeg kola La Lige.

ПЕТРОВИЋУ И ГРАНАДИ ДРАМА ПРОТИВ МАЈОРКЕ: Рајковић три пута вадио лопту из мреже

Domaćinu je vođstvo doneo Migel Rubio u 12. minutu duela. Mogao je rival do izjednačenja samo šest minuta kasnije, ali je Vedat Murići promašio jedanaesterac.

Ipak, uspeli su da poravnaju rezultat u 38. minutu, a Granada je u drugom poluvremenu dva puta matirala Predraga Rajkovića. Poveo je domaćin golovima Brajana Saragose u 46. i Mirta Uzunija u 70. minutu sa penala.

Samjuel Košta je u 87. minutu postavio konačan rezultat. Srpski golman Predrag Rajković branio je ceo meč za Majorku, dok je Njegoš Petrović od 72. minuta igrao za Granadu.

Naredni meč Granada igra na gostovanju protiv Real Sosijedada, dok Majorka dočekuje Atletik Bilbao.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez