GOLEADA PARTIZANA NA STARTU PRIPREMA: Crno-beli napunili mrežu rivala, ali tek posle užasa na terenu (VIDEO)
Fudbalski klub Partizan silovito je krenuo na pripremama.
FOTO: FK Partizan
Crno-beli su sa 5:0 pobedili slovenački Tehnotim u svoj prvom prijateljskom meču, a golove su postigli Trifunović u 53. minutu, Aleksić u 57, Terzić u 61. i 82, te Natho iz penala u 74.
Meč je ostao u senci teške povrede Partizanovog Jevremovića, kome je noga stradala u 32. minutu prilikom jednog duela.
Igor Duljaj, trener crno-belih, odlučio je da u prvom poluvremenu igraju Popović, Filipović, Ilić, Marković, Antić, Belić, Mirčetić, Jevremović, Petković, Menig i Baždar, a u drugom Stevanović, Ilić, Saničanin, Pantić, Živković, Šehović, Stjepanović, Trifunović, Natho, dvostruki strelac Terzić i Aleksić.
Bonus video: Novo u Zemunelu - Partizanovo brdo za trčanje
Preporučujemo
POGAĐA PRAVO U SRCE! Turski klub se na srpski način oprostio od Vasilija Micića
02. 07. 2023. u 17:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"GORI" NOVI SAD! Vojvodina dočekuje četvrorostrukog prvaka Evrope!
SVOJ evropski put Vojvodina nastavlja protiv Ajaksa u drugom kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Holandski velikan želi ekspresan povratak na međunarodnu scenu posle razočaravajuće prošle sezone, dok Novosađani pokušavaju da se oporave od eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope i naprave iznenađenje pred svojim navijačima na "Karađorđu" (20.00).
23. 07. 2026. u 07:03 >> 07:03
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
23. 07. 2026. u 07:19 >> 23:04
Komentari (0)