NOVO IZNENAĐENJE NA ROLAN GAROSU! Nekada druga teniserka sveta nakon velikog preokreta ispala u četvrtfinalu
Brazilska teniserka Beatriz Hadad Maja plasirala se u polufinale Rolan Garosa pošto je posle velikog preokreta pobedila Tunišanku Ons Žaber sa 2:1 (3:6, 7:6 (7:5), 6:1) za dva sata i 31 minut.
FOTO: EPA
Žaber, koja je važila za favorita, osvojila je prvi set u kom je viđeno čak pet brejkova. Za razliku od prvog seta, u drugom nije viđen nijedan brejk, pa je igran taj-brejk u kom je Brazilka uspela da stigne do izjednačenja.
Gubitak drugog seta očigledno je pao teško Tunišanki, koja u trećem setu nije postojala na terenu, pa je Brazilka ubedljivo stigla do 6:1 i najvećeg uspeha na Rolan Garosu gde nikad ranije nije prošla ni drugo kolo.
Hadad Maja će u polufinalu igrati protiv pobednice meča Iga Švjontek - Kori Gof. Drugi polufinalni par čine Karolina Muhova i Arina Sabalenka.
BONUS VIDEO: ONI SU NAŠ PONOS! Posle Đokovića, Jokiću uručeno značajno priznanje
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ POJAČAO STRUČNI ŠTAB! Otkriveno ko je misteriozni čovek u Novakovom timu
07. 06. 2023. u 13:49
NEOČEKIVAN POTEZ SRBINA: Novak Đoković promenio plan pred meč sa Alkarazom
07. 06. 2023. u 08:19
ZAKUVALO SE: Milan ima priliku da se pobedom u velikom derbiju ozbiljno približi vodećem Interu!
POSLE veoma bitne pobede nad Interom u "Derbi Dela Madonini", Milan gostuje Laciju u nedelju uveče sa jasnim ciljem ,nastaviti poteru za večitim rivalom u borbi za titulu (20.45).
15. 03. 2026. u 07:30
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)