RUŽNE SCENE U RIMU: Navijači vređali Stankovića, šmekerski gest Morinja
FUDBALERI Sampdorije i Rome igraju utakmicu u Rimu, a meč je obeležio nesportski potez navijača i šmekerski Žozea Murinja.
Foto: EPA-EFE/STRINGER
Dejan Stanković je tokom karijere nastupao za Inter koji je predvodio Žoze Murinjo, pa je imao i priliku da uči od njega.
Murinjo nije to zaboravio, a sada je stao u odbranu svog fudbalskog "učenika" i to protiv navijača njegovog tima.
Dejan Stanković je pre neroazura nastupao u dresu Lacija, te nije ni čudo zašto nije baš voljen od polovine Rima.
Navijači su počeli da ga vređaju oko 50-og minuta, kada je Sampdorija i ostala bez jednog igrača, pošto je Muriljo dobio crveni karton.
Stanković je tada krenuo u proteste protiv sudija, što je prouzrokovalo i da navijačka grupa "Curva Sud" počne da ga vređa, pa čak i rasistički. Murinjo je to čuo i tražio je od publike da prestane, a oni su ga poslušali.
Ipak, to nije dugo trajalo, pošto je Žoze Murinjo je nakon toga podigao palac u znak zahvalnosti ka njima, dok je i Stanković bio zahvalan.
BONUS VIDEO: "ORLOVI" KRENULI U MISIJU NA EP 2024: Piksi poveo Srbiju ka Nemačkoj
Preporučujemo
SVET SE SMEJE NAPADAČU INTERA: Lukaku se obrukao protiv Fiorentine (VIDEO)
02. 04. 2023. u 09:48
TRENER JUVENTUSA OBJASNIO: Vlahović je protiv Verone bio na klupi, ovo je razlog
02. 04. 2023. u 08:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
28. 05. 2026. u 06:30
ENGLESKA U ŠOKU: Kapiten Mančester junajteda se odrekao engleskog i uzeo RUSKO državljanstvo!
Najnovije vesti iz fudbala su pomalo neverovatne.
26. 05. 2026. u 19:49
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (1)