MIRČEVSKI BLISTAO U POBEDI TSC: Kolubara poražena u Bačkoj Topoli, Napredak nastavio sjajnu seriju

10. 09. 2022. u 21:08

FUDBALERI TSC-a pobedili su Kolubaru sa 3:1 na svom terenu u 11. kolu Mocart Bet Superlige Srbije, a junak utakmice bio je fantastični Martin Mirčevski.

МИРЧЕВСКИ БЛИСТАО У ПОБЕДИ ТСЦ: Колубара поражена у Бачкој Тополи, Напредак наставио сјајну серију

Momak iz Severne Makedonije postigao je sva tri gol za ekipu iz Bačke Topole. On je rivala načeo u 23. minutu. Posao je timu Žarka Lazetića dodatno bio olakšan od 27. minuta kada je Stefan Marjanović zaradio direktan crveni karton.

Mladi fudbaler je u nastavku utakmice postigao još dva pogotka, počasni gol za goste bio je delo Harisa Kadrića.

TSC posle ove pobede zauzima treće mesto na tabeli sa 20 bodova, Lazarevčani su na osmoj poziciji sa 15.

Napredak je nastavio sa odličnim partijama u poslednje vreme. Izabranici Dušana Đorđevića su upisali treći vezani trijumf, pošto su u Kruševcu savladali Radnički iz Kragujevca sa 1:0.

Odlučujući trenutak utakmice desio se u 33. minutu kada je mrežu "crvenih đavola" zatresao Dejan Kerkez.

"Čarapani" sada imaju 11 bodova i nalaze se na devetom mestu, dok je Radnički 13. sa devet.

BONUS VIDEO: Navijači ispratilili Zvezdu u Novi Pazar, imali poruku i za Srnića